EXTREME BiKE 444 a EXTREME 111 Nonstop

Tento závod je určen především pro bikery, koloběžkáře (Extreme Bike 444) a chodce (Extreme 111). Jede/jde se pouze pomocí vlastní síly a bez jakékoliv podpory, ze strany organizátora na trase. Účelem tohoto závodu není žádná výhra za první, druhé nebo třetí místo. Účelem je zažít dobrodružství, poznat krásnou přírodu a především bojovat v závodě s ostatními, ve smyslu ,,fair play“. Platí zde pravidlo pomoci jinému závodníkovi v nouzi, chovat se ohleduplně k ostatním na turistických cestách a neznečišťovat okolní přírodu.

Trasa vede převážně po lesních, polních, svážných cestách a bude každému účastníkovi zaslána na email ve formátu GPX pro stažení do GPS navigace.

Trasa závodu 444 pro rok 2024 je k dispozici zde...

Trasa závodu 111 pro rok 2024 je k dispozici zde...

EB444

Každý účastník si sám rozhoduje, kde bude jíst, kde a jestli bude spát, případně co poveze/ponese sebou na 444/111 km. Každý účastník je povinen dodržovat pravidla silničního provozu a jede pouze na vlastní nebezpečí.

Startujeme 7. června 2024 ve 12:00 hodin. V cíli na Vás pořadatelé čekají do 9. června do 24:00 hodin.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na:
Telefonu: +420 739 355 113
nebo emailu: janouch.david(at)seznam.cz

E111

Start a cíl

Start i cíl tohoto závodu bude ve Starém Bydžově v areálu fotbalového hřiště, mimo kategorii chodci (detaily v mapě závodu). Zde je možné parkování, přespání ve spacáku, vysprchování po závodě a občerstvení.

Obec Starý Bydžov leží 3 km západně od města Nový Bydžov a 15 km severozápadně od města Chlumec nad Cidlinou v okrese Hradec Králové. Do Nového Bydžova i Chlumce nad Cidlinou je dobré vlakové spojení.

Startovné a platba

Startovné na tento závod činí 666,- Kč. Pokud volitelně objednáte tričko, bude ke startovnému připočtena částka 334,- Kč.

Cena za zapůjčení čipu (300,- Kč) bude vybírána v hotovosti na startu.

Platbu zašlete na účet 167189220/0300 v celé výši startovného. Pokyny k platbě Vám budou obratem po registraci doručeny emailem. Do zprávy pro plátce a příjemce uveďte jméno a příjmení.

V případě neúčasti se startovné nevrací.

Pravidla závodu na 444/111 km

  • Každý účastník tohoto závodu jede po trase vyznačené organizátorem s pomocí GPS navigace - je možné jet s 1 navigací i ve více lidech ( kamarádi, příbuzní..atd.)
  • Na trase si mohou pomáhat účastníci pouze mezi sebou - dopředu plánovaná cizí pomoc je zakázána.
  • Pohyb na trase je dovolen pouze vlastní silou, doporučené je horské kolo, případně terénní koloběžka.
  • Cyklistická přilba je povinná mimo chodců/běžců. Ostatní výbava je pouze doporučená (viz. níže doporučená výbava)
  • Účastník tohoto závodu nesmí být mladší 18-ti let.

Doporučená výbava

  • Výkonné světlo nebo čelovka
  • Spacák
  • Karimatka
  • Drobné nářadí na opravu (cyklonářadí)

Seznam účastníků 2024

Startovní čísloÚčastníkRočníkKategorieObecRegistraceStavZaplaceno
1Dragoun Petr1979MTBKrásná Lípa 18.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
2Farský Ondřej1978MTBHlušice19.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
3Hodač Jan1983MTBChlumec nad Cidlinou20.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
4Jalový Petr1975MTBMiletín21.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
5Jukl Petr1989MTBDvůr Králové nad Labem21.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
6Zeman František1976MTBPraha 420.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
7Fitzbauer Jakub1988MTBStarý Kolín19.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
8Kaňka David1979MTBKOZOJEDY19.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
9Dvořáček Zdeněk1974MTBNový Bydžov19.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
10Furman Alexandr1981MTBBrandýs nad Labem30.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
11Rudolf Jiří1990MTBDvůr Králové nad Labem30.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
12Kožíšek Tomáš1978MTBMiletín21.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
13Granát David1972MTBÚstí nad Labem05.01.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
14Nečas Petr1976MTBVroutek01.01.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
15Valenta Radka1977MTBChrudim 119.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
16Tkáč Martin 1971MTBOstřešany09.01.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
17Řezáč Jiří1981MTBNymburk20.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
18Dostal Roman1989MTBPraha 1012.01.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
19Hanák Břetislav1983MTBZnojmo27.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
20Říbek Miroslav1992MTBNový Bydžov19.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
21Trejbal Josef1972MTBLiberec31.01.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
22Černík Jaromír1978MTBVyšehněvice 6819.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
101Flešková Daniela1979ChodecDolní Ředice18.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
102Fleško Miroslav1975ChodecDolní Ředice18.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
103Kubištová Cukrová Martina 1983ChodecNový Bydžov19.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
104Rejl Vlastimil1975ChodecMostek21.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
105Kacálková Lenka 1992ChodecStarý Bydžov19.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
106Krušina Tomáš1984ChodecNový Bydžov20.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
107Pohlová Kučerová Štěpánka 1987ChodecPísek 19.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
108Pavlas Ondřej2000ChodecChrudim30.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
109Grofová Kateřina2000ChodecChrudim30.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
110Němec Pepa1990ChodecStarovice04.01.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
111Němec Josef1968ChodecLitomyšl04.01.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
112Bečka Lukáš1997ChodecKolín26.01.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
113Čížek Robert1977ChodecZnojmo02.01.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
114Záborský František1975ChodecNepolisy05.02.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
115Kubík Roman1967ChodecVejvanovice30.01.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
116Janatová Milada1984ChodecSEKEŘICE30.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
117Bráborcová Veronika1991ChodecPísek 19.12.2023Čeká na potvrzeníUhrazeno
118Němec Honza1992ChodecLitomyšl04.01.2024Čeká na potvrzeníUhrazeno
NepřidělenoVinopal David1977MTBNOVY BYDZOV20.02.2024Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoKristan Jan1977MTBNOVY BYDZOV20.02.2024Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoBrunclík Vojtěch1984ChodecKolín-Sendražice18.02.2024Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoTichy Jaroslav1991MTBProstejov10.02.2024Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoTrejbal Jaroslav1974MTBHlušice02.02.2024Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoKupa Jan1973ChodecHrochův Týnec29.01.2024Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoDoležal Petr1983ChodecChlumec nad Cidlinou21.01.2024Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoKubeš Kamil1985MTBDobřichovice06.01.2024Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoBranda Lukáš1981MTBZábrodi26.12.2023Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoNěmec Václav1973MTBPardubice25.12.2023Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoPort Pavel1975MTBOsek19.12.2023Čeká na potvrzeníNeuhrazeno

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2023

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
48Šíp Pavel9.06.2023 12:0010.06.2023 14:1026:10 1.
15Vik Jiří9.06.2023 12:0010.06.2023 14:2526:25 2.
33Řeháček Leoš9.06.2023 12:0010.06.2023 14:3326:33 3.
38Klement Lukas9.06.2023 12:0010.06.2023 15:0027:00 4.
32Kubín Lukáš9.06.2023 12:0010.06.2023 15:4527:45 5.
22Dušek Miloslav 9.06.2023 12:0010.06.2023 17:0029:00 6.
37Glomb Marek9.06.2023 12:0010.06.2023 17:4729:47 7.
44Marada Tomáš9.06.2023 12:0010.06.2023 19:2731:27 8.
34Kubeš Kamil 9.06.2023 12:0010.06.2023 20:3032:30 9.
11Obrázek Petr9.06.2023 12:0010.06.2023 21:0733:0710.-11.
19Lochman Jiří9.06.2023 12:0010.06.2023 21:0733:0710.-11.
1Císař Petr9.06.2023 12:0010.06.2023 21:3533:3512.
45Pachta Štěpán 9.06.2023 12:0010.06.2023 22:5734:5713.
35Surovič Jan9.06.2023 12:0011.06.2023 00:5536:5514.
6Kaňka David9.06.2023 12:0011.06.2023 02:2038:2015.-16.
26Řezáč Jiří9.06.2023 12:0011.06.2023 02:2038:2015.-16.
21Miklenda Petr9.06.2023 12:0011.06.2023 02:2538:2517.
23Vízek Vladimír9.06.2023 12:0011.06.2023 04:3040:3018.-19.
28Samek Jan9.06.2023 12:0011.06.2023 04:3040:3018.-19.
52Křivka Miloš9.06.2023 12:0011.06.2023 07:3643:3620.
17Galata Jindřich9.06.2023 12:0011.06.2023 08:0544:0521.
31Brunclík Vojtěch 9.06.2023 12:0011.06.2023 10:2746:2722.-25.
41Bečka Lukáš9.06.2023 12:0011.06.2023 10:2746:2722.-25.
49Bašek Michal9.06.2023 12:0011.06.2023 10:2746:2722.-25.
53Beneš Václav9.06.2023 12:0011.06.2023 10:2746:2722.-25.
14Nečas Petr9.06.2023 12:0011.06.2023 12:4548:4526.
24Trejbal Jaroslav9.06.2023 12:0011.06.2023 13:5549:5527.-28.
50Trejbal Josef9.06.2023 12:0011.06.2023 13:5549:5527.-28.
42Vízek Petr9.06.2023 12:0011.06.2023 15:5551:5529.-30.
43Menšík Lukáš9.06.2023 12:0011.06.2023 15:5551:5529.-30.
30Říbek Miroslav9.06.2023 12:0011.06.2023 17:3653:3631.
18Hodač Jan9.06.2023 12:0011.06.2023 18:0654:0632.
5Zeman František9.06.2023 12:0011.06.2023 18:3054:3033.
27Mika Jan9.06.2023 12:0011.06.2023 18:4054:4034.
25Hájek Josef9.06.2023 12:0011.06.2023 18:4554:4535.
13Tkáč Martin 9.06.2023 12:0011.06.2023 19:0355:0336.
46Schovánek Radek9.06.2023 12:0011.06.2023 20:0756:0737.-38.
51Daxner Jozef9.06.2023 12:0011.06.2023 20:0756:0737.-38.
39Valeš Jan9.06.2023 12:0011.06.2023 20:4756:4739.
2Dostal Roman9.06.2023 12:00odstoupení
3Furman Alexandr9.06.2023 12:00odstoupení
4Černík Jaromír9.06.2023 12:00odstoupení
9Pirkl Miroslav9.06.2023 12:00odstoupení
10Salač Miroslav9.06.2023 12:00odstoupení
12Paulín Radek9.06.2023 12:00odstoupení
20Branda Lukáš9.06.2023 12:00odstoupení
47Novotný Martin9.06.2023 12:00odstoupení
7Dušek Michalneúčast
8Svěcená Adélaneúčast
16HÁNAK BŘETISLAVneúčast
29Geletič Jan neúčast
36Surovič Jurajneúčast
40Fajfr Danielneúčast

Výsledky závodu EXTREME 111 pro rok 2023

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
127Hepnarová Lenka9.06.2023 12:0010.06.2023 06:2918:29 1.-2.
135Andršová Kateřina9.06.2023 12:0010.06.2023 06:2918:29 1.-2.
107Kupová Jana9.06.2023 12:0010.06.2023 07:2919:29 3.
121Janatová Milada9.06.2023 12:0010.06.2023 07:3319:33 4.-5.
122Ženatá Petra9.06.2023 12:0010.06.2023 07:3319:33 4.-5.
111Čížek Robert9.06.2023 12:0010.06.2023 07:4319:43 6.
110Rejl Vlastimil9.06.2023 12:0010.06.2023 08:1620:16 7.-8.
128Vrba Michal 9.06.2023 12:0010.06.2023 08:1620:16 7.-8.
120Kaňka David9.06.2023 12:0010.06.2023 09:2321:23 9.
117Krušina Tomáš9.06.2023 12:0010.06.2023 13:0825:0810.
133Košťál Štěpán9.06.2023 12:0010.06.2023 16:4528:4511.-12.
134Koribaničová Eugénia9.06.2023 12:0010.06.2023 16:4528:4511.-12.
105Pohlová Kučerová Štěpánka 9.06.2023 12:0010.06.2023 19:0031:0013.-15.
116Kučera Miroslav 9.06.2023 12:0010.06.2023 19:0031:0013.-15.
123Bráborcová Veronika 9.06.2023 12:0010.06.2023 19:0031:0013.-15.
124Hladík Jiří 9.06.2023 12:0010.06.2023 19:2031:2016.-17.
125Hladíková Jitka9.06.2023 12:0010.06.2023 19:2031:2016.-17.
113Křivánková Aneta 9.06.2023 12:0010.06.2023 21:3533:3518.-21.
114Pelant Tomáš 9.06.2023 12:0010.06.2023 21:3533:3518.-21.
115Hrdina Petr9.06.2023 12:0010.06.2023 21:3533:3518.-21.
119Kulíř Tomáš9.06.2023 12:0010.06.2023 21:3533:3518.-21.
101Fleško Miroslav9.06.2023 12:0011.06.2023 07:1543:1522.-23.
102Flešková Daniela9.06.2023 12:0011.06.2023 07:1543:1522.-23.
108Němec Honza 9.06.2023 12:0011.06.2023 08:4044:4024.
109Záborský František9.06.2023 12:0011.06.2023 11:2547:2525.-26.
132Ott Zbyněk9.06.2023 12:0011.06.2023 11:2547:2525.-26.
126Kacálková Lenka9.06.2023 12:0011.06.2023 13:0549:0527.-29.
129Kubištová Cukrová Martina 9.06.2023 12:0011.06.2023 13:0549:0527.-29.
136Čermáková Zdena 9.06.2023 12:0011.06.2023 13:0549:0527.-29.
103Kubíková Monika9.06.2023 12:00odstoupení
104Kubík Roman9.06.2023 12:00odstoupení
106Kupa Jan9.06.2023 12:00odstoupení
112Dušková Eva 9.06.2023 12:00odstoupení
118Kulířová Jana9.06.2023 12:00odstoupení
130Němec Josef 9.06.2023 12:00odstoupení
131Košťálová Lenka9.06.2023 12:00odstoupení
NepřidělenoHolovský Jakubneúčast

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2022

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
7Hofman Ondřej10.06.2022 12:0011.06.2022 14:0626:06 1.
58Jarník Jáchym10.06.2022 12:0011.06.2022 14:0926:09 2.
85Šíp Pavel10.06.2022 12:0011.06.2022 16:2728:27 3.
74Dušek Michal10.06.2022 12:0011.06.2022 17:3029:30 4.
60Kubín Lukáš10.06.2022 12:0011.06.2022 18:3030:30 5.
16Boháč Ondřej10.06.2022 12:0011.06.2022 19:3031:30 6.
18Císař Petr 10.06.2022 12:0011.06.2022 19:4031:40 7.
83Dragoun Petr10.06.2022 12:0011.06.2022 19:4531:45 8.
64Marada Tomáš10.06.2022 12:0011.06.2022 20:4732:47 9.
40Biller Marek10.06.2022 12:0011.06.2022 22:5534:5510.-11.
66Kubeš Kamil10.06.2022 12:0011.06.2022 22:5534:5510.-11.
34Hrabal Jaromír10.06.2022 12:0012.06.2022 00:1536:1512.-13.
62Miklenda Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 00:1536:1512.-13.
68Důrek Milan10.06.2022 12:0012.06.2022 01:0537:0514.
51Lederer Vladimír10.06.2022 12:0012.06.2022 02:0038:0015.
20Chára Milan10.06.2022 12:0012.06.2022 02:4538:4516.
1Černík Jaromír10.06.2022 12:0012.06.2022 04:3040:3017.
31Horák Jakub10.06.2022 12:0012.06.2022 06:0042:0018.
12Růžička Pavel10.06.2022 12:0012.06.2022 06:3042:3019.
6Ferko Jozef10.06.2022 12:0012.06.2022 07:2543:2520.
21Kaňka David10.06.2022 12:0012.06.2022 07:3043:3021.-22.
26Řezáč Jiří 10.06.2022 12:0012.06.2022 07:3043:3021.-22.
14Trejbal Jaroslav10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
27Vincour Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
44Petráň Luboš10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
52Samek Jan10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
76Rychtera Vladislav10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
81Janouch Tomáš10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
5Geletič Jan10.06.2022 12:0012.06.2022 08:1544:1529.-30.
11Hladík Jiří10.06.2022 12:0012.06.2022 08:1544:1529.-30.
61Matějka Josef10.06.2022 12:0012.06.2022 11:1547:1531.
13Nečas Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 12:1048:1032.
8Dušek Miloslav (kolo ukrajina)10.06.2022 12:0012.06.2022 12:4548:4533.-36.
30Adamec Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 12:4548:4533.-36.
63Paulín Radek10.06.2022 12:0012.06.2022 12:4548:4533.-36.
73Kohoutek Pavel 10.06.2022 12:0012.06.2022 12:4548:4533.-36.
46Schovánek Radek10.06.2022 12:0012.06.2022 12:5048:5037.-41.
69Brunclík Vojtěch 10.06.2022 12:0012.06.2022 12:5048:5037.-41.
80Bašek Michal10.06.2022 12:0012.06.2022 12:5048:5037.-41.
82Drahokoupil Miroslav10.06.2022 12:0012.06.2022 12:5048:5037.-41.
84Beneš Martin10.06.2022 12:0012.06.2022 12:5048:5037.-41.
47Port Pavel 10.06.2022 12:0012.06.2022 14:2050:2042.
33Sadílek Radovan 10.06.2022 12:0012.06.2022 15:1051:1043.
2Šír Daniel10.06.2022 12:0012.06.2022 15:3051:3044.-48.
3Purm Michal10.06.2022 12:0012.06.2022 15:3051:3044.-48.
9Svoboda Lukáš 10.06.2022 12:0012.06.2022 15:3051:3044.-48.
38Zelenka Radek 10.06.2022 12:0012.06.2022 15:3051:3044.-48.
75Skála Martin10.06.2022 12:0012.06.2022 15:3051:3044.-48.
22Řeháček Leoš10.06.2022 12:0012.06.2022 15:4051:4049.-52.
24Vízek Vladimír10.06.2022 12:0012.06.2022 15:4051:4049.-52.
71Pokorný Pavel10.06.2022 12:0012.06.2022 15:4051:4049.-52.
86Vízek Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 15:4051:4049.-52.
28Hrabánek Vít10.06.2022 12:0012.06.2022 15:5551:5553.
10Krbek Dušan10.06.2022 12:0012.06.2022 16:0552:0554.
54Havelka Rostislav 10.06.2022 12:0012.06.2022 16:1052:1055.-56.
55Havelka Rostislav10.06.2022 12:0012.06.2022 16:1052:1055.-56.
87Jarníková Jitka10.06.2022 12:0012.06.2022 17:5053:5057.-58.
88Jarník Jan10.06.2022 12:0012.06.2022 17:5053:5057.-58.
15Zuzaňák Jiří10.06.2022 12:0012.06.2022 18:5054:5059.-62.
35Lukáč Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 18:5054:5059.-62.
39Tyle Tomáš10.06.2022 12:0012.06.2022 18:5054:5059.-62.
89Čapková Monika10.06.2022 12:0012.06.2022 18:5054:5059.-62.
45Tkáč Martin 10.06.2022 12:0012.06.2022 19:0055:0063.
49Mareš Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 20:1556:1564.
59Hrůza Martin10.06.2022 12:0012.06.2022 20:3056:3065.
4Daxner Jozef10.06.2022 12:0012.06.2022 20:4056:4066.
17Hodač Jan10.06.2022 12:0012.06.2022 21:4557:4567.
23Vízek Michal10.06.2022 12:00odstoupení
29Kubíček Bohumil 10.06.2022 12:00odstoupení
36Brož Přemysl10.06.2022 12:00odstoupení
56Bordaková Jitka10.06.2022 12:00odstoupení
70Koreček Richard 10.06.2022 12:00odstoupení
72Vondruška Jan10.06.2022 12:00odstoupení
77Bydžovský Radek10.06.2022 12:00odstoupení
78Surovič Juraj10.06.2022 12:00odstoupení
79Surovič Jan10.06.2022 12:00odstoupení
19Klokočník Martinneúčast
25Boháč Dušanneúčast
32Mikula Alešneúčast
37Středa Jiříneúčast
41Jirges Radekneúčast
42Novak Martin neúčast
43Krišťan Jan neúčast
48Kout Miroslavneúčast
50Žilka David neúčast
53Vaculík Petrneúčast
57Křivka Milošneúčast
65Holovský Jakub neúčast
67Zábranský Vilémneúčast
90Menšík Lukášneúčast

Výsledky závodu EXTREME 111 pro rok 2022

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
126Hepnar Josef10.06.2022 12:0011.06.2022 03:4715:47 1.
112Kvasnička Michal 10.06.2022 12:0011.06.2022 05:1517:15 2.-4.
120Hakl Matěj10.06.2022 12:0011.06.2022 05:1517:15 2.-4.
130Hepnarová Lenka10.06.2022 12:0011.06.2022 05:1517:15 2.-4.
103Ženatá Petra10.06.2022 12:0011.06.2022 07:0019:00 5.-7.
104Dušková Eva10.06.2022 12:0011.06.2022 07:0019:00 5.-7.
111Janatová Milada10.06.2022 12:0011.06.2022 07:0019:00 5.-7.
105Čízek Robert10.06.2022 12:0011.06.2022 12:4524:45 8.
101Brožová Karolina10.06.2022 12:0011.06.2022 14:1426:14 9.-10.
139Ott Zbyněk10.06.2022 12:0011.06.2022 14:1426:14 9.-10.
102Hájková Karolína10.06.2022 12:0011.06.2022 22:0034:0011.-12.
127Černohorská Stela10.06.2022 12:0011.06.2022 22:0034:0011.-12.
122Novotná Aneta10.06.2022 12:0012.06.2022 00:4036:4013.-15.
124Blahová Tereza10.06.2022 12:0012.06.2022 00:4036:4013.-15.
125Kraus Adam10.06.2022 12:0012.06.2022 00:4036:4013.-15.
128Rychterová Gabriela 10.06.2022 12:0012.06.2022 10:0046:0016.-17.
132Vízková Martina10.06.2022 12:0012.06.2022 10:0046:0016.-17.
107Peltán Miloš10.06.2022 12:0012.06.2022 11:0547:0518.
109Němečková Šárka10.06.2022 12:0012.06.2022 14:0050:0019.-22.
110Němečková Radka10.06.2022 12:0012.06.2022 14:0050:0019.-22.
115Kulhavý Marek10.06.2022 12:0012.06.2022 14:0050:0019.-22.
117Kučera Miroslav10.06.2022 12:0012.06.2022 14:0050:0019.-22.
138Němec Josef10.06.2022 12:0012.06.2022 14:2050:2023.
116Hladíková Jitka 10.06.2022 12:0012.06.2022 14:4550:4524.-25.
118Slezáková Markéta 10.06.2022 12:0012.06.2022 14:4550:4524.-25.
106Rejl Vlastimil10.06.2022 12:00odstoupení
108Lubas Jiří10.06.2022 12:00odstoupení
114Němec Honza10.06.2022 12:00odstoupení
119Novotná Andrea10.06.2022 12:00odstoupení
121Doskočil Filip10.06.2022 12:00odstoupení
123Zhřívalová Anna10.06.2022 12:00odstoupení
129Bráborcová Veronika10.06.2022 12:00odstoupení
131Pekný Michal10.06.2022 12:00odstoupení
133Hakenová Iveta10.06.2022 12:00odstoupení
134Drobná Simona10.06.2022 12:00odstoupení
136Hladík Lukáš10.06.2022 12:00odstoupení
137Kaňka David10.06.2022 12:00odstoupení
113Hartl Jan neúčast
135Tkáč Janneúčast

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2021

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
6Jaroš Jakub11.6.21 12:0012.6.21 11:5423:53 1.-2.
30Hanyk Milan11.6.21 12:0012.6.21 11:5423:53 1.-2.
26Hofman Ondřej11.6.21 12:0012.6.21 12:4024:40 3.
31Řeháček Leoš11.6.21 12:0012.6.21 13:4525:45 4.
27Badura Lukáš11.6.21 12:0012.6.21 15:1527:15 5.
29Ozogán Michal11.6.21 12:0012.6.21 18:0030:00 6.
67Ferster Jan11.6.21 12:0012.6.21 19:4031:40 7.
35Vaněk Petr11.6.21 12:0012.6.21 20:3332:33 8.
71Klement Lukáš11.6.21 12:0012.6.21 22:4534:45 9.
36Skála Martin11.6.21 12:0012.6.21 23:2735:2510.-11.
56Holman Leoš11.6.21 12:0012.6.21 23:2535:2510.-11.
33Granát David11.6.21 12:0012.6.21 23:2835:2812.
3Marada Tomáš11.6.21 12:0012.6.21 23:4535:4513.-14.
45Boháč Ondřej11.6.21 12:0012.6.21 23:4535:4513.-14.
54Drugda Jan11.6.21 12:0013.6.21 00:1036:1015.
9Dušek Miloslav 11.6.21 12:0013.6.21 01:0037:0016.-17.
40Chára Milan11.6.21 12:0013.6.21 01:0037:0016.-17.
7Janouch Tomáš11.6.21 12:0013.6.21 4:4840:4818.-20.
37Žilka David 11.6.21 12:0013.6.21 4:4840:4818.-20.
49Trejbal Jaroslav11.6.21 12:0013.6.21 4:4840:4818.-20.
74Křivka Miloš11.6.21 12:0013.6.21 7:3043:3021.
4Černík Jaromír11.6.21 12:0013.6.21 8:4444:4422.-23.
19Matoušek Josef11.6.21 12:0013.6.21 8:4444:4422.-23.
68Kaštánek Miroslav11.6.21 12:0013.6.21 9:2545:2524.
70Ferko Jozef11.6.21 12:0013.6.21 10:3546:3525.
72Kaňka David ml.11.6.21 12:0013.6.21 12:0548:0526.
75Dvořák Martin11.6.21 12:0013.6.21 14:0050:0027.
41Chleborád Tomáš11.6.21 12:0013.6.21 14:2850:2828.-29.
44Vršanský Jakub11.6.21 12:0013.6.21 14:2850:2828.-29.
57Řezáč Jiří11.6.21 12:0013.6.21 14:4550:4530.-31.
69Kaňka David11.6.21 12:0013.6.21 14:4550:4530.-31.
55Hrabanek Vit11.6.21 12:0013.6.21 14:4750:4732.
60Kohoutek Pavel11.6.21 12:0013.6.21 15:0551:0533.
5Nečas Petr11.6.21 12:0013.6.21 17:2253:2234.-36.
21Geletič Jan11.6.21 12:0013.6.21 17:2253:2234.-36.
24Hladík Jiří11.6.21 12:0013.6.21 17:2253:2234.-36.
59Trejbal Jakub11.6.21 12:0013:6.21 18:2554:2537.-38.
61Pokorný Pavel11.6.21 12:0013.6.21 18:2554:2537.-38.
11Petráň Luboš 11.6.21 12:0013.6.21 18:4554:4539.-41.
50Vízek Vladimír11.6.21 12:0013.6.21 18:4554:4539.-41.
76Vízek Michal11.6.21 12:0013.6.21 18:4554:4539.-41.
8Havelka Rostislav 11.6.21 12:0013.6.21 18:5554:5542.-43.
17Havelka Rostislav 11.6.21 12:0013.6.21 18:5554:5542.-43.
10Zelenka Radek 11.6.21 12:0013.6.21 19:2955:2944.-47.
15Lukáč Petr 11.6.21 12:0013.6.21 19:2955:2944.-47.
16Šír Daniel 11.6.21 12:0013.6.21 19:2955:2944.-47.
65Samek Jan11.6.21 12:0013.6.21 19:2955:2944.-47.
38Krbek Dušan11.6.21 12:0013.6.21 20:0256:0248.
2Beneš Martin11.6.21 12:0013.6.21 20:1056:1049.-53.
18Pirkl Miroslav11.6.21 12:0013.6.21 20:1056:1049.-53.
20Bašek Michal11.6.21 12:0013.6.21 20:1056:1049.-53.
73Brunclík Vojtěch11.6.21 12:0013.6.21 20:1056:1049.-53.
78Drahokoupil Miroslav11.6.21 12:0013.6.21 20:1056:1049.-53.
34Záruba Karel11.6.21 12:0013.6.21 20:3056:3054.
51Jarníková Jitka11.6.21 12:0013.6.21 20:4056:4055.-56.
52Jarník Jan11.6.21 12:0013.6.21 20:4056:4055.-56.
66Krišťan Jan 11.6.21 12:0013.6.21 22:0558:0557.
1Brož Přemek11.6.21 12:00odstoupení
12Tyle Tomáš 11.6.21 12:00odstoupení
13Středa Jiří11.6.21 12:00odstoupení
14Vaněk Petr11.6.21 12:00odstoupení
22Ferda Miroslav11.6.21 12:00odstoupení
23Nadvorník Jiří 11.6.21 12:00odstoupení
25Kubíček Bohumil 11.6.21 12:00odstoupení
28Port Pavel11.6.21 12:00odstoupení
32Janoš Rudy 11.6.21 12:00odstoupení
42Hodač Jan11.6.21 12:00odstoupení
43Vízek Petr11.6.21 12:00odstoupení
46Schovánek Radek11.6.21 12:00odstoupení
47Pavel Jiří11.6.21 12:00odstoupení
58Šafařík Martin11.6.21 12:00odstoupení
62Daxner Jozef11.6.21 12:00odstoupení
63 Chutný Martin11.6.21 12:00odstoupení
64Tichý Jaroslav11.6.21 12:00odstoupení
77Bydžovský Radek11.6.21 12:00odstoupení

Výsledky závodu EXTREME 111 pro rok 2021

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
109Lamich Bořivoj11.6.21 12:0012.6.21 05:0717:07 1.
124Hepnar Josef11.6.21 12:0012.6.21 06:5518:55 2.
103Dušková Eva11.6.21 12:0012.6.21 7:2719:27 3.-4.
104Janatová Milada11.6.21 12:0012.6.21 7:2719:27 3.-4.
102Rejl Vlastimil11.6.21 12:0012.6.21 9:5021:50 5.-6.
108Ženatá Péťa11.6.21 12:0012.6.21 9:5021:50 5.-6.
107Vrba Michal11.6.21 12:0012.6.21 15:4027:40 7.
111Pohlová Kučerová Štěpánka11.6.21 12:0013.6.21 13:3049:30 8.-9.
117Kučera Miroslav11.6.21 12:0013.6.21 13:3049:30 8.-9.
118Vincourová Zdeňka11.6.21 12:0013.6. 13:3549:3510.-11.
119Rychterová Gabriela11.6.21 12:0013.6. 13:3549:3510.-11.
110Vaňková Jana11.6.21 12:0013.6.21 14:4850:4812.-14.
112Peclová Lenka11.6.21 12:0013.6.21 14:4850:4812.-14.
113Symerská Nađa11.6.21 12:0013.6.21 14:4850:4812.-14.
105Vízková Martina11.6.21 12:0013.6.21 15:4551:4515.
121Trutnovska Jana11.6.21 12:0013.6.21 18:5954:5916.-17.
122Čížková Jana11.6.21 12:0013.6.21 18:5954:5916.-17.
100Sixta Petr11.6.21 12:00odstoupení
101Šantrůček Vlasta11.6.21 12:00odstoupení
106Hakenová Iveta11.6.21 12:00odstoupení
114Janda Tomáš11.6.21 12:00odstoupení
115Anderle Ludvík11.6.21 12:00odstoupení
116Khelil Eliáš11.6.21 12:00odstoupení
120Kofrankova Jitka11.6.21 12:00odstoupení

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2020

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
7Badura Lukáš12.6. 12:0013.6. 17:0529:05 1.
35Jaroš Jakub12.6. 12:0013.6. 17:2629:26 2.
20Ozogán Michal12.6. 12:0013.6. 18:3630:36 3.
24Šolc Jaromír12.6. 12:0013.6. 20:3032:30 4.
44Chára Milan12.6. 12:0013.6. 23:1535:15 5.
40Paulín Radek12.6. 12:0014.6. 0:0236:02 6.
19Vaněk Petr12.6. 12:0014.6. 0:2536:25 7.
3Císař Petr12.6. 12:0014.6. 1:5837:58 8. - 9.
41Kubeš Kamil12.6. 12:0014.6. 1:5837:58 8. - 9.
31Kaňka David12.6. 12:0014.6. 04:5840:5810.
10Růžička Pavel 12.6. 12:0014.6. 06:0242:0211.
18Netík Martin 12.6. 12:0014.6. 09:2645:2612. - 13.
30Dušek Miloslav 12.6. 12:0014.6. 09:2645:2612. - 13.
6Trejbal Jaroslav12.6. 12:0014.6. 9:5045:5014. - 16.
12Samek Jan12.6. 12:0014.6. 9:5045:5014. - 16.
32Řeháček Leoš12.6. 12:0014.6. 9:5045:5014. - 16.
22Janouch Tomáš 12.6. 12:0014.6. 10:5046:5017.
9Černík Jaromír12.6. 12:0014.6. 12:1048:1018.
39Klepl Robert12.6. 12:0014.6. 13:2549:2519.
36Bašek Michal12.6. 12:0014.6. 13:5449:5420. - 22.
46Schovánek Radek 12.6. 12:0014.6. 13:5449:5420. - 22.
47Beneš Martin 12.6. 12:0014.6. 13:5449:5420. - 22.
42Křivka Miloš12.6. 12:0014.6. 14:3250:3223.
38Kohoutek Pavel12.6. 12:0014.6. 16:0252:0224.
21Nečas Petr12.6. 12:0014.6. 16:2552:2525.
4Lukáč Petr 12.6. 12:0014.6. 16:3652:3626. - 27.
37Tyle Tomáš 12.6. 12:0014.6. 16:3652:3626. - 27.
15Kopecký Roman12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
16Klokočník Martin12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
27Dvořák Martin12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
33Kopecký Štěpán12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
13Kriz Daniel12.6. 12:0014.6. 19:1555:1532. - 33.
48Ferda Miroslav12.6. 12:0014.6. 19:1555:1532. - 33.
1Port Pavel 12.6. 12:0014.6. 21:3757:3734.
28Geletič Jan12.6. 12:0014.6. 23:2059:2035. - 36.
29Hladík Jiří12.6. 12:0014.6. 23:2059:2035. - 36.
43Šimák Jiří12.6. 12:0015.6. 17.40mimo limit37.
2Čížek Robert12.6. 12:00Odstoupení48.
5Pirkl Mirek12.6. 12:00Odstoupení48.
8Janouch David12.6. 12:00Odstoupení48.
11Brož Přemysl12.6. 12:00Diskvalifikace 48.
14Trpálek Jakub12.6. 12:00Odstoupení48.
17Záruba Karel12.6. 12:00Odstoupení48.
23Beneš Petr 12.6. 12:00Odstoupení48.
25Kubíček Bohumil 12.6. 12:00Odstoupení48.
26Sixta Petr 12.6. 12:00Odstoupení48.
34Hrabal Jaromír12.6. 12:00Odstoupení48.
45Brož Štěpán12.6. 12:00Odstoupení48.

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2019

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
15Jaroš Jakub7.6.2019 12:008.6.2019 19:0331:03 1.
24Silný Milča7.6.2019 12:008.6.2019 23:1235:12 2.
35Ozogán Michal7.6.2019 12:009.6.2019 1:0737:07 3. - 4.
38Kubny Rostislav7.6.2019 12:009.6.2019 1:0737:07 3. - 4.
1Janouch David7.6.2019 12:009.6.2019 1:2837:28 5.
8Dragoun Petr7.6.2019 12:009.6.2019 2:3538:35 6.
4Janouch Tomáš 7.6.2019 12:009.6.2019 7:2543:25 7.
13Císař Petr7.6.2019 12:009.6.2019 9:4545:45 8.
39Kaštánek Miroslav7.6.2019 12:009.6.2019 10:1546:15 9.
6Lukáč Petr 7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
11Řeháček Leoš 7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
12Trejbal Jaroslav7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
31Matura Robert7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
33Samek Jan7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
42Tyle Tomáš7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
25Hrabal Jaromír7.6.2019 12:009.6.2019 16:2052:2016.
7Bašek Michal7.6.2019 12:009.6.2019 17:3553:3517. - 18.
41Trpálek Jakub7.6.2019 12:009.6.2019 17:3553:3517. - 18.
36Jarník Jan7.6.2019 12:009.6.2019 18:3554:3519. - 20.
37Jarníková Jitka7.6.2019 12:009.6.2019 18:3554:3519. - 20.
32Mišík Vladimír7.6.2019 12:009.6.2019 19:4055:4021.
5Netík Martin7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
16Ledvinka Pavel7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
27Janata Michal7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
28Vojáček Jaroslav7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
22Kriz Daniel7.6.2019 12:009.6.2019 20:1556:1526.
2Schovánek Radek7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
14Ferda Miroslav7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
29Tichá Jana7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
30Tichý Milan 7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
34Štefán Pavel 7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
17Port Pavel 7.6.2019 12:0010.6.2019 00:3560:3532.
9Pirkl Miroslav7.6.2019 12:00Odstoupení99.
10Beneš Martin7.6.2019 12:00Odstoupení99.
18Chrtek Jan7.6.2019 12:00Odstoupení99.
19Polesný Dušan 7.6.2019 12:00Odstoupení99.
21Poddaný Vít 7.6.2019 12:00Odstoupení99.
23Halamová Iveta7.6.2019 12:00Odstoupení99.
26Bielik Vladimír7.6.2019 12:00Odstoupení99.
40Hynek Lukáš7.6.2019 12:00Odstoupení99.
3Sixta PetrNeúčast99.
20Čížek RobertNeúčast99.

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2018

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
1Janouch David15.6.18 12:0017.6.18 11:4047:40 1.-2.
2Schovánek Radek15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
3Sixta Petr15.6.18 12:0017.6.18 19:4555:4512.
4Netík Martin15.6.18 12:0017.6.18 19:4055:40 9.-11.
5Ledvinka Pavel15.6.18 12:0017:6.18 19:4055:40 9.-11.
6Vojáček Jaroslav 15.6.18 12:0017.6.18 19:4055:40 9.-11.
7Hakl Matěj15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
8Trejbal Jaroslav15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
9Bašek Michal15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
10Řeháček Leoš15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
11Lukáč Petr15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
12Jambor Michal15.6.18 12:0017.6.18 11:4047:40 1.-2.

Registrační formulář pro závod EXTREME BiKE 444 a 111 Nonstop - rok 2024

Aktuální počet přihlášených v kategorii MTB: 30, v kategorii chodec: 21

Kategorie:

Jméno účastníka:

Příjmení účastníka:

Kontaktní email:

Kontaktní telefon:

Rok narození:

Kontaktní adresa:

Chci tričko (za 334 Kč):

Velikost:

Cena bude v případě zájmu připočtena ke startovnému!

Vzkaz organizátorům:

Položky označené symbolem nebudou zveřejněny v seznamu účastníků!