EXTREME BiKE 444 a EXTREME 111 Nonstop

Tento závod je určen především pro bikery, koloběžkáře (Extreme Bike 444) a chodce (Extreme 111). Jede/jde se pouze pomocí vlastní síly a bez jakékoliv podpory, ze strany organizátora na trase. Účelem tohoto závodu není žádná výhra za první, druhé nebo třetí místo. Účelem je zažít dobrodružství, poznat krásnou přírodu a především bojovat v závodě s ostatními, ve smyslu ,,fair play“. Platí zde pravidlo pomoci jinému závodníkovi v nouzi, chovat se ohleduplně k ostatním na turistických cestách a neznečišťovat okolní přírodu.

Trasa vede převážně po lesních, polních, svážných cestách a bude každému účastníkovi zaslána na email ve formátu GPX pro stažení do GPS navigace.

Předběžná trasa závodu 444 pro rok 2022 je k dispozici zde...

Předběžná trasa závodu 111 pro rok 2022 je k dispozici zde...

Online stav letošního závodu můžete sledovat zde:

Online sledování letošního závodu je k dispozici zde...

EB444

Každý účastník si sám rozhoduje, kde bude jíst, kde a jestli bude spát, případně co poveze/ponese sebou na 444/111 km. Každý účastník je povinen dodržovat pravidla silničního provozu a jede pouze na vlastní nebezpečí.

Startujeme 10. června 2022 ve 12:00 hodin. V cíli na Vás pořadatelé čekají do 12. června do 24:00 hodin.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na:
Telefonu: +420 739 355 113
nebo emailu: janouch.david(at)seznam.cz

E111

Start a cíl

Start i cíl tohoto závodu bude ve Starém Bydžově v areálu fotbalového hřiště, mimo kategorii chodci (detaily v mapě závodu). Zde je možné parkování, přespání ve spacáku, vysprchování po závodě a občerstvení.

Obec Starý Bydžov leží 3 km západně od města Nový Bydžov a 15 km severozápadně od města Chlumec nad Cidlinou v okrese Hradec Králové. Do Nového Bydžova i Chlumce nad Cidlinou je dobré vlakové spojení.

Startovné a platba

Startovné na tento závod je spíše symbolické 444,- Kč. Pokud volitelně objednáte tričko, bude ke startovnému připočtena částka 256,- Kč.

Cena za zapůjčení čipu (300,- Kč) bude vybírána v hotovosti na startu.

Platbu zašlete na účet 167189220/0300 do 7 dnů od registrace, nejpozději do 31.5.2022 v celé výši startovného. Pokyny k platbě Vám budou obratem po registraci doručeny emailem. Do zprávy pro plátce a příjemce uveďte jméno a příjmení.

V případě neúčasti se startovné nevrací.

Pravidla závodu na 444/111 km

  • Každý účastník tohoto závodu jede po trase vyznačené organizátorem s pomocí GPS navigace - je možné jet s 1 navigací i ve více lidech ( kamarádi, příbuzní..atd.)
  • Na trase si mohou pomáhat účastníci pouze mezi sebou - dopředu plánovaná cizí pomoc je zakázána.
  • Pohyb na trase je dovolen pouze vlastní silou, doporučené je horské kolo, případně terénní koloběžka.
  • Cyklistická přilba je povinná mimo chodců/běžců. Ostatní výbava je pouze doporučená (viz. níže doporučená výbava)
  • Účastník tohoto závodu nesmí být mladší 18-ti let.

Doporučená výbava

  • Výkonné světlo nebo čelovka
  • Spacák
  • Karimatka
  • Drobné nářadí na opravu (cyklonářadí)

Seznam účastníků 2022

Startovní čísloÚčastníkRočníkKategorieObecRegistraceStavZaplaceno
1Černík Jaromír1978MTBLázně Bohdaneč10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
2Šír Daniel1976MTBLázně Bělohrad10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
3Purm Michal1992MTBČistá u Horek10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
4Daxner Jozef1977MTBNový Bydžov 12.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
5Geletič Jan1962MTBNový Bydžov 10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
6Ferko Jozef1965MTBPříbram11.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
7Hofman Ondřej1979MTBStará Paka11.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
8Dušek Miloslav (kolo ukrajina)1985MTBPňov - Předhradí10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
9Svoboda Lukáš 1975MTBNová Paka13.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
10Krbek Dušan1974MTBVysoké Mýto13.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
11Hladík Jiří1972MTBTřebechovice pod Orebem12.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
12Růžička Pavel1966MTBÚstí nad Labem10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
13Nečas Petr1976MTBVroutek11.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
14Trejbal Jaroslav1974MTBHlušice10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
15Zuzaňák Jiří1978MTBPravice15.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
16Boháč Ondřej1997MTBBošovice11.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
17Hodač Jan1983MTBChlumec nad Cidlinou10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
18Císař Petr 1988MTBJičín14.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
19Klokočník Martin1972MTBKozojedy12.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
20Chára Milan1979MTBPraha 418.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
21Kaňka David1979MTBKozojedy12.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
22Řeháček Leoš1971MTBŽlunice11.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
23Vízek Michal1991MTBPraha 926.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
24Vízek Vladimír1970MTBHlušice26.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
25Boháč Dušan1972MTBJílové29.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
26Řezáč Jiří 1981MTBNymburk30.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
27Vincour Petr1970MTBNový Bydžov16.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
28Hrabánek Vít1971MTBPraha 1013.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
29Kubíček Bohumil 1957MTBLitomyšl29.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
30Adamec Petr1973MTBChomutov10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
31Horák Jakub1982MTBTrutnov04.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
32Mikula Aleš1973MTBTrutnov04.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
33Sadílek Radovan 1978MTBTrutnov05.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
34Hrabal Jaromír1973MTBKolín - Štítary05.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
35Lukáč Petr1971MTBSmidary10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
36Brož Přemysl1977MTBBoharyně30.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
37Středa Jiří1971MTBSadová30.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
38Zelenka Radek 1978MTBJamné nad Orlicí30.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
39Tyle Tomáš1971MTBTrávčice30.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
40Biller Marek1984MTBOpava13.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
41Jirges Radek1994MTBHnátnice07.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
42Novak Martin 1976MTBBohumin08.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
43Krišťan Jan 1977MTBNový Bydžov08.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
44Petráň Luboš1978MTBNový Bydzov12.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
45Tkáč Martin 1971MTBOstřešany12.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
46Schovánek Radek1984MTBStarý Bydžov15.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
47Port Pavel 1975KoloběžkaOsek u Duchcova10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
48Kout Miroslav1986MTBChlumec nad Cidlinou 09.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
49Mareš Petr1971MTBPraha21.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
50Žilka David 1995MTBStarý Bydžov26.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
51Lederer Vladimír1962MTBPardubice25.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
52Samek Jan1974MTBMěník27.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
53Vaculík Petr1982MTBPraha 617.02.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
54Havelka Rostislav 1954MTBKralupy nad Vltavou16.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
55Havelka Rostislav1977MTBKralupy nad Vltavou16.01.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
56Bordaková Jitka1997MTBHolice10.03.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
57Křivka Miloš1969MTBChlumec nad Cidlinou15.03.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
58Jarník Jáchym1995MTBOhrobec23.02.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
59Hrůza Martin1971MTBKunice22.03.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
60Kubín Lukáš1998MTBDolní Lhota22.03.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
61Matějka Josef1965MTBLomnice nad Popelkou23.03.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
62Miklenda Petr1992MTBPřerov - Újezdec30.03.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
63Paulín Radek1981MTBPraha 510.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
64Marada Tomáš1976MTBBrno15.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
65Holovský Jakub 1986MTBŽamberk07.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
66Kubeš Kamil1985MTBDobřichovice11.02.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
67Zábranský Vilém2000MTBVrchlabí30.03.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
68Důrek Milan1991MTBHradec Králové27.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
69Brunclík Vojtěch 1984MTBKolín-Sendražice10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
70Koreček Richard 1976MTBHradec Králové 07.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
71Pokorný Pavel1994MTBLužec nad Cidlinou04.02.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
72Vondruška Jan1977MTBLužec nad Cidlinou 04.02.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
73Kohoutek Pavel 1954MTBChlumec nad Cidlinou17.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
74Dušek Michal1992MTBHradec Králové18.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
75Skála Martin1977MTBSvoboda nad Úpou22.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
76Rychtera Vladislav1970MTBHořice v Podkrkonoší23.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
77Bydžovský Radek1977MTBNový Bydžov22.03.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
78Surovič Juraj1964MTBZlín24.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
79Surovič Jan1991MTBZlín24.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
80Bašek Michal1987MTBLužec nad Cidlinou09.02.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
81Janouch Tomáš1981MTBLužec nad Cidlinou18.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
82Drahokoupil Miroslav1960MTBLužec nad Cidlinou29.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
83Dragoun Petr1979MTBKrásná Lípa29.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
84Beneš Martin1982MTBPátek29.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
85Šíp Pavel1986MTBLibochovice (okres Litoměřice)26.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
86Vízek Petr1992MTBHlušice31.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
87Jarníková Jitka1968MTBOhrobec31.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
88Jarník Jan1961MTBOhrobec31.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
89Čapková Monika1986MTBNušičky 4906.06.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
90Menšík Lukáš1992MTBRatibořické Hory 20506.06.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
101Brožová Karolina1985ChodecBoharyně10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
102Hájková Karolína1999ChodecChlumec nad Cidlinou16.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
103Ženatá Petra1989ChodecPňov-Předhradí11.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
104Dušková Eva1986ChodecPňov - Předhradí10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
105Čízek Robert1977ChodecZnojmo14.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
106Rejl Vlastimil1975ChodecMostek16.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
107Peltán Miloš1970ChodecBenátky nad Jizerou19.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
108Lubas Jiří1999ChodecBílá Třemešná29.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
109Němečková Šárka1995ChodecJilemnice23.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
110Němečková Radka1995ChodecNový Bydžov23.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
111Janatová Milada1984ChodecSekeřice10.12.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
112Kvasnička Michal 1981ChodecNový Bydžov13.02.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
113Hartl Jan 1988ChodecŠaplava15.02.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
114Němec Honza1992ChodecLitomyšl23.02.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
115Kulhavý Marek1994ChodecHradec Králové 04.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
116Hladíková Jitka 1981ChodecTřebechovice pod Orebem04.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
117Kučera Miroslav1994ChodecChlumec nad Cidlinou03.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
118Slezáková Markéta 1972ChodecTřebechovice pod Orebem04.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
119Novotná Andrea1998ChodecNový Bydžov11.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
120Hakl Matěj1993ChodecVrbice08.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
121Doskočil Filip1994ChodecNový Bydžov18.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
122Novotná Aneta1992ChodecNový Bydžov18.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
123Zhřívalová Anna2000ChodecNový Bydžov18.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
124Blahová Tereza1999ChodecNový Bydžov16.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
125Kraus Adam1994ChodecNový Bydžov17.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
126Hepnar Josef1965ChodecDeštné v Orlických horách18.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
127Černohorská Stela1999ChodecChlumec nad Cidlinou18.04.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
128Rychterová Gabriela 1972ChodecNový Bydžov20.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
129Bráborcová Veronika1991ChodecChlumec nad Cidlinou24.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
130Hepnarová Lenka1965ChodecDeštné v Orlických horách23.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
131Pekný Michal1987ChodecChlumec nad Cidlinou25.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
132Vízková Martina1970ChodecHlušice30.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
133Hakenová Iveta1975ChodecKněžice u Městce Králové30.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
134Drobná Simona1977ChodecHlušice30.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
135Tkáč Jan1986ChodecKolín 30.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
136Hladík Lukáš1987ChodecChlumec nad Cidlinou30.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
137Kaňka David2000ChodecKozojedy25.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
138Němec Josef1968ChodecLitomyšl31.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno
139Ott Zbyněk1974ChodecSvojek 2131.05.2022Čeká na potvrzeníUhrazeno

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2022

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
7Hofman Ondřej10.06.2022 12:0011.06.2022 14:0626:06 1.
58Jarník Jáchym10.06.2022 12:0011.06.2022 14:0926:09 2.
85Šíp Pavel10.06.2022 12:0011.06.2022 16:2728:27 3.
74Dušek Michal10.06.2022 12:0011.06.2022 17:3029:30 4.
60Kubín Lukáš10.06.2022 12:0011.06.2022 18:3030:30 5.
16Boháč Ondřej10.06.2022 12:0011.06.2022 19:3031:30 6.
18Císař Petr 10.06.2022 12:0011.06.2022 19:4031:40 7.
83Dragoun Petr10.06.2022 12:0011.06.2022 19:4531:45 8.
64Marada Tomáš10.06.2022 12:0011.06.2022 20:4732:47 9.
40Biller Marek10.06.2022 12:0011.06.2022 22:5534:5510.-11.
66Kubeš Kamil10.06.2022 12:0011.06.2022 22:5534:5510.-11.
34Hrabal Jaromír10.06.2022 12:0012.06.2022 00:1536:1512.-13.
62Miklenda Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 00:1536:1512.-13.
68Důrek Milan10.06.2022 12:0012.06.2022 01:0537:0514.
51Lederer Vladimír10.06.2022 12:0012.06.2022 02:0038:0015.
20Chára Milan10.06.2022 12:0012.06.2022 02:4538:4516.
1Černík Jaromír10.06.2022 12:0012.06.2022 04:3040:3017.
31Horák Jakub10.06.2022 12:0012.06.2022 06:0042:0018.
12Růžička Pavel10.06.2022 12:0012.06.2022 06:3042:3019.
6Ferko Jozef10.06.2022 12:0012.06.2022 07:2543:2520.
21Kaňka David10.06.2022 12:0012.06.2022 07:3043:3021.-22.
26Řezáč Jiří 10.06.2022 12:0012.06.2022 07:3043:3021.-22.
14Trejbal Jaroslav10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
27Vincour Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
44Petráň Luboš10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
52Samek Jan10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
76Rychtera Vladislav10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
81Janouch Tomáš10.06.2022 12:0012.06.2022 07:4543:4523.-28.
5Geletič Jan10.06.2022 12:0012.06.2022 08:1544:1529.-30.
11Hladík Jiří10.06.2022 12:0012.06.2022 08:1544:1529.-30.
61Matějka Josef10.06.2022 12:0012.06.2022 11:1547:1531.
13Nečas Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 12:1048:1032.
8Dušek Miloslav (kolo ukrajina)10.06.2022 12:0012.06.2022 12:4548:4533.-36.
30Adamec Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 12:4548:4533.-36.
63Paulín Radek10.06.2022 12:0012.06.2022 12:4548:4533.-36.
73Kohoutek Pavel 10.06.2022 12:0012.06.2022 12:4548:4533.-36.
46Schovánek Radek10.06.2022 12:0012.06.2022 12:5048:5037.-41.
69Brunclík Vojtěch 10.06.2022 12:0012.06.2022 12:5048:5037.-41.
80Bašek Michal10.06.2022 12:0012.06.2022 12:5048:5037.-41.
82Drahokoupil Miroslav10.06.2022 12:0012.06.2022 12:5048:5037.-41.
84Beneš Martin10.06.2022 12:0012.06.2022 12:5048:5037.-41.
47Port Pavel 10.06.2022 12:0012.06.2022 14:2050:2042.
33Sadílek Radovan 10.06.2022 12:0012.06.2022 15:1051:1043.
2Šír Daniel10.06.2022 12:0012.06.2022 15:3051:3044.-48.
3Purm Michal10.06.2022 12:0012.06.2022 15:3051:3044.-48.
9Svoboda Lukáš 10.06.2022 12:0012.06.2022 15:3051:3044.-48.
38Zelenka Radek 10.06.2022 12:0012.06.2022 15:3051:3044.-48.
75Skála Martin10.06.2022 12:0012.06.2022 15:3051:3044.-48.
22Řeháček Leoš10.06.2022 12:0012.06.2022 15:4051:4049.-52.
24Vízek Vladimír10.06.2022 12:0012.06.2022 15:4051:4049.-52.
71Pokorný Pavel10.06.2022 12:0012.06.2022 15:4051:4049.-52.
86Vízek Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 15:4051:4049.-52.
28Hrabánek Vít10.06.2022 12:0012.06.2022 15:5551:5553.
10Krbek Dušan10.06.2022 12:0012.06.2022 16:0552:0554.
54Havelka Rostislav 10.06.2022 12:0012.06.2022 16:1052:1055.-56.
55Havelka Rostislav10.06.2022 12:0012.06.2022 16:1052:1055.-56.
87Jarníková Jitka10.06.2022 12:0012.06.2022 17:5053:5057.-58.
88Jarník Jan10.06.2022 12:0012.06.2022 17:5053:5057.-58.
15Zuzaňák Jiří10.06.2022 12:0012.06.2022 18:5054:5059.-62.
35Lukáč Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 18:5054:5059.-62.
39Tyle Tomáš10.06.2022 12:0012.06.2022 18:5054:5059.-62.
89Čapková Monika10.06.2022 12:0012.06.2022 18:5054:5059.-62.
45Tkáč Martin 10.06.2022 12:0012.06.2022 19:0055:0063.
49Mareš Petr10.06.2022 12:0012.06.2022 20:1556:1564.
59Hrůza Martin10.06.2022 12:0012.06.2022 20:3056:3065.
4Daxner Jozef10.06.2022 12:0012.06.2022 20:4056:4066.
17Hodač Jan10.06.2022 12:0012.06.2022 21:4557:4567.
23Vízek Michal10.06.2022 12:00odstoupení
29Kubíček Bohumil 10.06.2022 12:00odstoupení
36Brož Přemysl10.06.2022 12:00odstoupení
56Bordaková Jitka10.06.2022 12:00odstoupení
70Koreček Richard 10.06.2022 12:00odstoupení
72Vondruška Jan10.06.2022 12:00odstoupení
77Bydžovský Radek10.06.2022 12:00odstoupení
78Surovič Juraj10.06.2022 12:00odstoupení
79Surovič Jan10.06.2022 12:00odstoupení
19Klokočník Martinneúčast
25Boháč Dušanneúčast
32Mikula Alešneúčast
37Středa Jiříneúčast
41Jirges Radekneúčast
42Novak Martin neúčast
43Krišťan Jan neúčast
48Kout Miroslavneúčast
50Žilka David neúčast
53Vaculík Petrneúčast
57Křivka Milošneúčast
65Holovský Jakub neúčast
67Zábranský Vilémneúčast
90Menšík Lukášneúčast

Výsledky závodu EXTREME 111 pro rok 2022

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
126Hepnar Josef10.06.2022 12:0011.06.2022 03:4715:47 1.
112Kvasnička Michal 10.06.2022 12:0011.06.2022 05:1517:15 2.-4.
120Hakl Matěj10.06.2022 12:0011.06.2022 05:1517:15 2.-4.
130Hepnarová Lenka10.06.2022 12:0011.06.2022 05:1517:15 2.-4.
103Ženatá Petra10.06.2022 12:0011.06.2022 07:0019:00 5.-7.
104Dušková Eva10.06.2022 12:0011.06.2022 07:0019:00 5.-7.
111Janatová Milada10.06.2022 12:0011.06.2022 07:0019:00 5.-7.
105Čízek Robert10.06.2022 12:0011.06.2022 12:4524:45 8.
101Brožová Karolina10.06.2022 12:0011.06.2022 14:1426:14 9.-10.
139Ott Zbyněk10.06.2022 12:0011.06.2022 14:1426:14 9.-10.
102Hájková Karolína10.06.2022 12:0011.06.2022 22:0034:0011.-12.
127Černohorská Stela10.06.2022 12:0011.06.2022 22:0034:0011.-12.
122Novotná Aneta10.06.2022 12:0012.06.2022 00:4036:4013.-15.
124Blahová Tereza10.06.2022 12:0012.06.2022 00:4036:4013.-15.
125Kraus Adam10.06.2022 12:0012.06.2022 00:4036:4013.-15.
128Rychterová Gabriela 10.06.2022 12:0012.06.2022 10:0046:0016.-17.
132Vízková Martina10.06.2022 12:0012.06.2022 10:0046:0016.-17.
107Peltán Miloš10.06.2022 12:0012.06.2022 11:0547:0518.
109Němečková Šárka10.06.2022 12:0012.06.2022 14:0050:0019.-22.
110Němečková Radka10.06.2022 12:0012.06.2022 14:0050:0019.-22.
115Kulhavý Marek10.06.2022 12:0012.06.2022 14:0050:0019.-22.
117Kučera Miroslav10.06.2022 12:0012.06.2022 14:0050:0019.-22.
138Němec Josef10.06.2022 12:0012.06.2022 14:2050:2023.
116Hladíková Jitka 10.06.2022 12:0012.06.2022 14:4550:4524.-25.
118Slezáková Markéta 10.06.2022 12:0012.06.2022 14:4550:4524.-25.
106Rejl Vlastimil10.06.2022 12:00odstoupení
108Lubas Jiří10.06.2022 12:00odstoupení
114Němec Honza10.06.2022 12:00odstoupení
119Novotná Andrea10.06.2022 12:00odstoupení
121Doskočil Filip10.06.2022 12:00odstoupení
123Zhřívalová Anna10.06.2022 12:00odstoupení
129Bráborcová Veronika10.06.2022 12:00odstoupení
131Pekný Michal10.06.2022 12:00odstoupení
133Hakenová Iveta10.06.2022 12:00odstoupení
134Drobná Simona10.06.2022 12:00odstoupení
136Hladík Lukáš10.06.2022 12:00odstoupení
137Kaňka David10.06.2022 12:00odstoupení
113Hartl Jan neúčast
135Tkáč Janneúčast

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2021

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
6Jaroš Jakub11.6.21 12:0012.6.21 11:5423:53 1.-2.
30Hanyk Milan11.6.21 12:0012.6.21 11:5423:53 1.-2.
26Hofman Ondřej11.6.21 12:0012.6.21 12:4024:40 3.
31Řeháček Leoš11.6.21 12:0012.6.21 13:4525:45 4.
27Badura Lukáš11.6.21 12:0012.6.21 15:1527:15 5.
29Ozogán Michal11.6.21 12:0012.6.21 18:0030:00 6.
67Ferster Jan11.6.21 12:0012.6.21 19:4031:40 7.
35Vaněk Petr11.6.21 12:0012.6.21 20:3332:33 8.
71Klement Lukáš11.6.21 12:0012.6.21 22:4534:45 9.
36Skála Martin11.6.21 12:0012.6.21 23:2735:2510.-11.
56Holman Leoš11.6.21 12:0012.6.21 23:2535:2510.-11.
33Granát David11.6.21 12:0012.6.21 23:2835:2812.
3Marada Tomáš11.6.21 12:0012.6.21 23:4535:4513.-14.
45Boháč Ondřej11.6.21 12:0012.6.21 23:4535:4513.-14.
54Drugda Jan11.6.21 12:0013.6.21 00:1036:1015.
9Dušek Miloslav 11.6.21 12:0013.6.21 01:0037:0016.-17.
40Chára Milan11.6.21 12:0013.6.21 01:0037:0016.-17.
7Janouch Tomáš11.6.21 12:0013.6.21 4:4840:4818.-20.
37Žilka David 11.6.21 12:0013.6.21 4:4840:4818.-20.
49Trejbal Jaroslav11.6.21 12:0013.6.21 4:4840:4818.-20.
74Křivka Miloš11.6.21 12:0013.6.21 7:3043:3021.
4Černík Jaromír11.6.21 12:0013.6.21 8:4444:4422.-23.
19Matoušek Josef11.6.21 12:0013.6.21 8:4444:4422.-23.
68Kaštánek Miroslav11.6.21 12:0013.6.21 9:2545:2524.
70Ferko Jozef11.6.21 12:0013.6.21 10:3546:3525.
72Kaňka David ml.11.6.21 12:0013.6.21 12:0548:0526.
75Dvořák Martin11.6.21 12:0013.6.21 14:0050:0027.
41Chleborád Tomáš11.6.21 12:0013.6.21 14:2850:2828.-29.
44Vršanský Jakub11.6.21 12:0013.6.21 14:2850:2828.-29.
57Řezáč Jiří11.6.21 12:0013.6.21 14:4550:4530.-31.
69Kaňka David11.6.21 12:0013.6.21 14:4550:4530.-31.
55Hrabanek Vit11.6.21 12:0013.6.21 14:4750:4732.
60Kohoutek Pavel11.6.21 12:0013.6.21 15:0551:0533.
5Nečas Petr11.6.21 12:0013.6.21 17:2253:2234.-36.
21Geletič Jan11.6.21 12:0013.6.21 17:2253:2234.-36.
24Hladík Jiří11.6.21 12:0013.6.21 17:2253:2234.-36.
59Trejbal Jakub11.6.21 12:0013:6.21 18:2554:2537.-38.
61Pokorný Pavel11.6.21 12:0013.6.21 18:2554:2537.-38.
11Petráň Luboš 11.6.21 12:0013.6.21 18:4554:4539.-41.
50Vízek Vladimír11.6.21 12:0013.6.21 18:4554:4539.-41.
76Vízek Michal11.6.21 12:0013.6.21 18:4554:4539.-41.
8Havelka Rostislav 11.6.21 12:0013.6.21 18:5554:5542.-43.
17Havelka Rostislav 11.6.21 12:0013.6.21 18:5554:5542.-43.
10Zelenka Radek 11.6.21 12:0013.6.21 19:2955:2944.-47.
15Lukáč Petr 11.6.21 12:0013.6.21 19:2955:2944.-47.
16Šír Daniel 11.6.21 12:0013.6.21 19:2955:2944.-47.
65Samek Jan11.6.21 12:0013.6.21 19:2955:2944.-47.
38Krbek Dušan11.6.21 12:0013.6.21 20:0256:0248.
2Beneš Martin11.6.21 12:0013.6.21 20:1056:1049.-53.
18Pirkl Miroslav11.6.21 12:0013.6.21 20:1056:1049.-53.
20Bašek Michal11.6.21 12:0013.6.21 20:1056:1049.-53.
73Brunclík Vojtěch11.6.21 12:0013.6.21 20:1056:1049.-53.
78Drahokoupil Miroslav11.6.21 12:0013.6.21 20:1056:1049.-53.
34Záruba Karel11.6.21 12:0013.6.21 20:3056:3054.
51Jarníková Jitka11.6.21 12:0013.6.21 20:4056:4055.-56.
52Jarník Jan11.6.21 12:0013.6.21 20:4056:4055.-56.
66Krišťan Jan 11.6.21 12:0013.6.21 22:0558:0557.
1Brož Přemek11.6.21 12:00odstoupení
12Tyle Tomáš 11.6.21 12:00odstoupení
13Středa Jiří11.6.21 12:00odstoupení
14Vaněk Petr11.6.21 12:00odstoupení
22Ferda Miroslav11.6.21 12:00odstoupení
23Nadvorník Jiří 11.6.21 12:00odstoupení
25Kubíček Bohumil 11.6.21 12:00odstoupení
28Port Pavel11.6.21 12:00odstoupení
32Janoš Rudy 11.6.21 12:00odstoupení
42Hodač Jan11.6.21 12:00odstoupení
43Vízek Petr11.6.21 12:00odstoupení
46Schovánek Radek11.6.21 12:00odstoupení
47Pavel Jiří11.6.21 12:00odstoupení
58Šafařík Martin11.6.21 12:00odstoupení
62Daxner Jozef11.6.21 12:00odstoupení
63 Chutný Martin11.6.21 12:00odstoupení
64Tichý Jaroslav11.6.21 12:00odstoupení
77Bydžovský Radek11.6.21 12:00odstoupení

Výsledky závodu EXTREME 111 pro rok 2021

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
109Lamich Bořivoj11.6.21 12:0012.6.21 05:0717:07 1.
124Hepnar Josef11.6.21 12:0012.6.21 06:5518:55 2.
103Dušková Eva11.6.21 12:0012.6.21 7:2719:27 3.-4.
104Janatová Milada11.6.21 12:0012.6.21 7:2719:27 3.-4.
102Rejl Vlastimil11.6.21 12:0012.6.21 9:5021:50 5.-6.
108Ženatá Péťa11.6.21 12:0012.6.21 9:5021:50 5.-6.
107Vrba Michal11.6.21 12:0012.6.21 15:4027:40 7.
111Pohlová Kučerová Štěpánka11.6.21 12:0013.6.21 13:3049:30 8.-9.
117Kučera Miroslav11.6.21 12:0013.6.21 13:3049:30 8.-9.
118Vincourová Zdeňka11.6.21 12:0013.6. 13:3549:3510.-11.
119Rychterová Gabriela11.6.21 12:0013.6. 13:3549:3510.-11.
110Vaňková Jana11.6.21 12:0013.6.21 14:4850:4812.-14.
112Peclová Lenka11.6.21 12:0013.6.21 14:4850:4812.-14.
113Symerská Nađa11.6.21 12:0013.6.21 14:4850:4812.-14.
105Vízková Martina11.6.21 12:0013.6.21 15:4551:4515.
121Trutnovska Jana11.6.21 12:0013.6.21 18:5954:5916.-17.
122Čížková Jana11.6.21 12:0013.6.21 18:5954:5916.-17.
100Sixta Petr11.6.21 12:00odstoupení
101Šantrůček Vlasta11.6.21 12:00odstoupení
106Hakenová Iveta11.6.21 12:00odstoupení
114Janda Tomáš11.6.21 12:00odstoupení
115Anderle Ludvík11.6.21 12:00odstoupení
116Khelil Eliáš11.6.21 12:00odstoupení
120Kofrankova Jitka11.6.21 12:00odstoupení

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2020

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
7Badura Lukáš12.6. 12:0013.6. 17:0529:05 1.
35Jaroš Jakub12.6. 12:0013.6. 17:2629:26 2.
20Ozogán Michal12.6. 12:0013.6. 18:3630:36 3.
24Šolc Jaromír12.6. 12:0013.6. 20:3032:30 4.
44Chára Milan12.6. 12:0013.6. 23:1535:15 5.
40Paulín Radek12.6. 12:0014.6. 0:0236:02 6.
19Vaněk Petr12.6. 12:0014.6. 0:2536:25 7.
3Císař Petr12.6. 12:0014.6. 1:5837:58 8. - 9.
41Kubeš Kamil12.6. 12:0014.6. 1:5837:58 8. - 9.
31Kaňka David12.6. 12:0014.6. 04:5840:5810.
10Růžička Pavel 12.6. 12:0014.6. 06:0242:0211.
18Netík Martin 12.6. 12:0014.6. 09:2645:2612. - 13.
30Dušek Miloslav 12.6. 12:0014.6. 09:2645:2612. - 13.
6Trejbal Jaroslav12.6. 12:0014.6. 9:5045:5014. - 16.
12Samek Jan12.6. 12:0014.6. 9:5045:5014. - 16.
32Řeháček Leoš12.6. 12:0014.6. 9:5045:5014. - 16.
22Janouch Tomáš 12.6. 12:0014.6. 10:5046:5017.
9Černík Jaromír12.6. 12:0014.6. 12:1048:1018.
39Klepl Robert12.6. 12:0014.6. 13:2549:2519.
36Bašek Michal12.6. 12:0014.6. 13:5449:5420. - 22.
46Schovánek Radek 12.6. 12:0014.6. 13:5449:5420. - 22.
47Beneš Martin 12.6. 12:0014.6. 13:5449:5420. - 22.
42Křivka Miloš12.6. 12:0014.6. 14:3250:3223.
38Kohoutek Pavel12.6. 12:0014.6. 16:0252:0224.
21Nečas Petr12.6. 12:0014.6. 16:2552:2525.
4Lukáč Petr 12.6. 12:0014.6. 16:3652:3626. - 27.
37Tyle Tomáš 12.6. 12:0014.6. 16:3652:3626. - 27.
15Kopecký Roman12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
16Klokočník Martin12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
27Dvořák Martin12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
33Kopecký Štěpán12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
13Kriz Daniel12.6. 12:0014.6. 19:1555:1532. - 33.
48Ferda Miroslav12.6. 12:0014.6. 19:1555:1532. - 33.
1Port Pavel 12.6. 12:0014.6. 21:3757:3734.
28Geletič Jan12.6. 12:0014.6. 23:2059:2035. - 36.
29Hladík Jiří12.6. 12:0014.6. 23:2059:2035. - 36.
43Šimák Jiří12.6. 12:0015.6. 17.40mimo limit37.
2Čížek Robert12.6. 12:00Odstoupení48.
5Pirkl Mirek12.6. 12:00Odstoupení48.
8Janouch David12.6. 12:00Odstoupení48.
11Brož Přemysl12.6. 12:00Diskvalifikace 48.
14Trpálek Jakub12.6. 12:00Odstoupení48.
17Záruba Karel12.6. 12:00Odstoupení48.
23Beneš Petr 12.6. 12:00Odstoupení48.
25Kubíček Bohumil 12.6. 12:00Odstoupení48.
26Sixta Petr 12.6. 12:00Odstoupení48.
34Hrabal Jaromír12.6. 12:00Odstoupení48.
45Brož Štěpán12.6. 12:00Odstoupení48.

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2019

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
15Jaroš Jakub7.6.2019 12:008.6.2019 19:0331:03 1.
24Silný Milča7.6.2019 12:008.6.2019 23:1235:12 2.
35Ozogán Michal7.6.2019 12:009.6.2019 1:0737:07 3. - 4.
38Kubny Rostislav7.6.2019 12:009.6.2019 1:0737:07 3. - 4.
1Janouch David7.6.2019 12:009.6.2019 1:2837:28 5.
8Dragoun Petr7.6.2019 12:009.6.2019 2:3538:35 6.
4Janouch Tomáš 7.6.2019 12:009.6.2019 7:2543:25 7.
13Císař Petr7.6.2019 12:009.6.2019 9:4545:45 8.
39Kaštánek Miroslav7.6.2019 12:009.6.2019 10:1546:15 9.
6Lukáč Petr 7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
11Řeháček Leoš 7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
12Trejbal Jaroslav7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
31Matura Robert7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
33Samek Jan7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
42Tyle Tomáš7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
25Hrabal Jaromír7.6.2019 12:009.6.2019 16:2052:2016.
7Bašek Michal7.6.2019 12:009.6.2019 17:3553:3517. - 18.
41Trpálek Jakub7.6.2019 12:009.6.2019 17:3553:3517. - 18.
36Jarník Jan7.6.2019 12:009.6.2019 18:3554:3519. - 20.
37Jarníková Jitka7.6.2019 12:009.6.2019 18:3554:3519. - 20.
32Mišík Vladimír7.6.2019 12:009.6.2019 19:4055:4021.
5Netík Martin7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
16Ledvinka Pavel7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
27Janata Michal7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
28Vojáček Jaroslav7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
22Kriz Daniel7.6.2019 12:009.6.2019 20:1556:1526.
2Schovánek Radek7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
14Ferda Miroslav7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
29Tichá Jana7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
30Tichý Milan 7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
34Štefán Pavel 7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
17Port Pavel 7.6.2019 12:0010.6.2019 00:3560:3532.
9Pirkl Miroslav7.6.2019 12:00Odstoupení99.
10Beneš Martin7.6.2019 12:00Odstoupení99.
18Chrtek Jan7.6.2019 12:00Odstoupení99.
19Polesný Dušan 7.6.2019 12:00Odstoupení99.
21Poddaný Vít 7.6.2019 12:00Odstoupení99.
23Halamová Iveta7.6.2019 12:00Odstoupení99.
26Bielik Vladimír7.6.2019 12:00Odstoupení99.
40Hynek Lukáš7.6.2019 12:00Odstoupení99.
3Sixta PetrNeúčast99.
20Čížek RobertNeúčast99.

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2018

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
1Janouch David15.6.18 12:0017.6.18 11:4047:40 1.-2.
2Schovánek Radek15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
3Sixta Petr15.6.18 12:0017.6.18 19:4555:4512.
4Netík Martin15.6.18 12:0017.6.18 19:4055:40 9.-11.
5Ledvinka Pavel15.6.18 12:0017:6.18 19:4055:40 9.-11.
6Vojáček Jaroslav 15.6.18 12:0017.6.18 19:4055:40 9.-11.
7Hakl Matěj15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
8Trejbal Jaroslav15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
9Bašek Michal15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
10Řeháček Leoš15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
11Lukáč Petr15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
12Jambor Michal15.6.18 12:0017.6.18 11:4047:40 1.-2.

Registrační formulář pro závod EXTREME BiKE 444 a 111 Nonstop - rok 2022

Aktuální počet přihlášených v kategorii MTB: 90, v kategorii chodec: 39

Kategorie:

Jméno účastníka:

Příjmení účastníka:

Kontaktní email:

Kontaktní telefon:

Rok narození:

Kontaktní adresa:

Chci tričko (za 256 Kč):

Velikost:

Cena bude v případě zájmu připočtena ke startovnému!

Vzkaz organizátorům:

Položky označené symbolem nebudou zveřejněny v seznamu účastníků!

POZOR! Registrace pro letošní závod již byla ukončena.