EXTREME BiKE 444 a EXTREME 111 Nonstop

Tento závod je určen především pro bikery, koloběžkáře a chodce. Jede/jde se pouze pomocí vlastní síly a bez jakékoliv podpory, ze strany organizátora na trase. Účelem tohoto závodu není žádná výhra za první, druhé nebo třetí místo. Účelem je zažít dobrodružství, poznat krásnou přírodu a především bojovat v závodě s ostatními, ve smyslu ,,fair play“. Platí zde pravidlo pomoci jinému závodníkovi v nouzi, chovat se ohleduplně k ostatním na turistických cestách a neznečišťovat okolní přírodu.

Trasa vede převážně po lesních, polních, svážných cestách a bude každému účastníkovi zaslána na email ve formátu GPX pro stažení do GPS navigace.

Trasa závodu 444 pro rok 2021 je k dispozici zde...

Trasa závodu 111 pro rok 2021 je k dispozici zde...

EB444

Každý účastník si sám rozhoduje, kde bude jíst, kde a jestli bude spát, případně co poveze/ponese sebou na 444/111 km. Každý účastník je povinen dodržovat pravidla silničního provozu a jede pouze na vlastní nebezpečí.

Startujeme 11. června 2021 ve 12:00 hodin. V cíli na Vás pořadatelé čekají do 13. června do 24:00 hodin.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na:
Telefonu: +420 739 355 113
nebo emailu: janouch.david(at)seznam.cz

Start a cíl

Start i cíl tohoto závodu bude ve Starém Bydžově v areálu fotbalového hřiště. Zde je možné parkování, přespání ve spacáku, vysprchování po závodě a občerstvení.

Obec Starý Bydžov leží 3 km západně od města Nový Bydžov a 15 km severozápadně od města Chlumec nad Cidlinou v okrese Hradec Králové. Do Nového Bydžova i Chlumce nad Cidlinou je dobré vlakové spojení.

Startovné a platba

Startovné na tento závod je spíše symbolické 444 Kč,-. Platbu zašlete na účet 167189220/0300 nejpozději do 31.5.2021 v celé výši startovného. Jako variabilní symbol uveďte datum narození a do zprávy pro plátce a příjemce uveďte jméno a příjmení.

V případě neúčasti se startovné nevrací.

Registrační formulář...

Pravidla závodu na 444/111 km

  • Každý účastník tohoto závodu jede po trase vyznačené organizátorem s pomocí GPS navigace - je možné jet s 1 navigací i ve více lidech ( kamarádi, příbuzní..atd.)
  • Na trase si mohou pomáhat účastníci pouze mezi sebou - dopředu plánovaná cizí pomoc je zakázána.
  • Pohyb na trase je dovolen pouze vlastní silou, doporučené je horské kolo, případně terénní koloběžka.
  • Cyklistická přilba je povinná mimo chodců/běžců. Ostatní výbava je pouze doporučená (viz. níže doporučená výbava)
  • Účastník tohoto závodu nesmí být mladší 18-ti let.

Doporučená výbava

  • Výkonné světlo nebo čelovka
  • Spacák
  • Karimatka
  • Drobné nářadí na opravu (cyklonářadí)

Seznam účastníků 2021

Startovní čísloÚčastníkRočníkKategorieObecRegistraceStavZaplaceno
NepřidělenoSixta Petr1983ChodecKolín 221.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoRejthar Ota 1955MTBPlzeň21.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoOzogán Petr1959ChodecHrádek nad Nisou21.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoPirkl Miroslav1976MTBPísek21.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoKubeš Kamil1985MTBDobřichovice21.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoBadura Lukáš1983MTBBlansko22.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoHanyk Milan1984MTBPraha22.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoVojna Petr1984ChodecKolín 222.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoBielík Vladimír1977ChodecOslavany23.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoChára Milan1979MTBPraha 41224.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoCísař Petr 1988MTBJičín25.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoRadhauz Tomáš1991ChodecKolín, Sendražice27.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoSekyra Radek1988MTBPraha28.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoŠimoník David1991MTBPřerov29.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoKopecká Jana1972MTBKozojedy30.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoKopecký Roman1972MTBKozojedy30.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoBašek Michal1987MTBLužec nad Cidlinou31.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoBoháč Ondřej1997MTBBošovice 31.12.2020Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoJarník Jan1961MTBOhrobec03.01.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoJarníková Jitka1968MTBPraha 603.01.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoMohyla Ondra1987MTBNový Hradec Králové03.01.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoČížek Robert 1977MTBZnojmo03.01.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoBártík Jan1981MTBNové Město nad Metují 106.01.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoHynek Lukáš1981MTBPísek08.01.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoPoláček Michal1967ChodecPraha12.01.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoKřivka Miloš1969MTBChlumec nad Cidlinou24.01.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoBydžovský Radek1977MTBNový Bydžov28.01.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoKhun Petr1984MTBLázně Bohdaneč07.02.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoPaštiková Kateřina1994ChodecStarý Bydžov 17808.02.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoŠípal Vít 1995ChodecStarý Bydžov 08.02.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoMrňák Viktor1977ChodecChlumec nad Cidlinou10.02.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoBrabec Pavel1992MTBLázně Bohdaneč13.02.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoTrpálek Jakub1986MTBVitice19.02.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoTesařová Martina1981MTBKostelec nad Černými les19.02.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoJanoš Rudy 1971MTBChvalčov08.03.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoKaštánek Miroslav1964MTBKrásná Lípa10.03.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoKvapil Luboš1964MTBČernilov12.03.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoRejl Vlastimil1975ChodecHorní Brusnice18.03.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoFrýzl Martin1972MTBNemojov27.03.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoČápová Kateřina1975ChodecBystřice pod Hostýnem28.03.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoJansta Milan1986MTBMladá Boleslav - Mladá Boleslav I03.04.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoMejstřík Pavel1996MTBLužec nad Cidlinou04.04.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoŠantrůček Vlasta1973ChodecSENDRAZICE 04.04.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoBiller Marek1984MTBOpava10.04.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoHolman Leoš1970MTBPardubice10.04.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoNikl Karel 1991MTBChrášťany15.04.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoPoddaný Vít 1982MTBSkřivany22.04.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoPetráň Luboš 1978MTBNový Bydzov25.04.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoSyřiště David1994MTBNový Bydžov25.04.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoKhelil Eliáš1977ChodecSkřivany03.05.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoPavel Jiří1977MTBSovětice04.05.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
NepřidělenoBurýšek Jan1988MTBDobruška07.05.2021Čeká na potvrzeníNeuhrazeno
1Brož Přemek1977MTBTrnava21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
4Černík Jaromír1978MTBVyšehněvice21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
5Nečas Petr1976MTBVroutek21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
6Jaroš Jakub1985MTBPardubice21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
7Janouch Tomáš1981MTBLužec nad Cidlinou21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
8Klokočník Martin1972MTBKozojedy21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
9Dušek Miloslav 1985MTBPňov-Předhradí21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
10Zelenka Radek 1978MTBJamné nad Orlicí21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
11Dušková Eva1986ChodecPňov-Předhradí21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
12Tyle Tomáš 1971MTBTravčice21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
13Středa Jiří1971MTBSadová21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
14Seibert Josef1974MTBHradec Králové21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
15Lukáč Petr 1971MTBSmidary21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
16Šťastný Roman 1979MTBHradec Králové21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
19Matoušek Josef1979MTBHradec Králové21.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
21Geletič Jan1962MTBNový Bydžov22.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
22Janatová Milada1984ChodecVysoké Veselí 22.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
23Nadvorník Jiří 1978MTBHradec Kralové22.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
24Hladík Jiří1972MTBTřebechovice pod Orebem22.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
25Kubíček Bohumil 1957MTBLitomyšl22.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
26Archalous Filip1987MTBHlušice22.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
28Port Pavel1975KoloběžkaOsek22.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
29Ozogán Michal1991MTBPraha22.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
31Řeháček Leoš1971MTBŽlunice22.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
34Záruba Karel1973MTBKozojedy22.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
35Vaněk Petr1973MTBSlavkov pod Hostýnem23.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
37Vrba Michal1976ChodecHlušice23.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
38Geletič Jan1982ChodecNový Bydžov23.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
39Tichý Milan1988MTBPrasek23.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
42Kriz Daniel1983MTBRadomyšl25.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
44Vršanský Jakub1979MTBLitvínov26.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
45Chleborád Tomáš1972MTBMeziboří26.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
46Schovánek Radek1984MTBStarý Bydžov03.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
47Vaculík Petr1982MTBPraha 626.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
49Trejbal Jaroslav1974MTBHlušice26.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
50Vízek Vladimír1970MTBHlušice26.12.2020Čeká na potvrzeníUhrazeno
60Kohoutek Pavel1954MTBChlumec nad Cidlinou03.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
62Daxner Jozef1977MTBNový Bydžov 04.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
65Samek Jan1974MTBMěník06.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
66Krišťan Jan 1977MTBNový Bydžov08.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
69Kaňka David1979MTBKOZOJEDY17.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
70Ferko Jozef1965MTBPříbram17.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
71Klement Lukáš1995MTBKouřim17.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
72Kaňka David ml.2002MTBKozojedy18.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
73Brunclík Vojtěch1984MTBKolín-Sendražice22.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
75Ženatá Péťa1989ChodecPňov-Předhradí26.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
76Vízek Michal1991MTBPraha 928.01.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
78Dvořák Martin1979MTBKozojedy03.02.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
79Žilka David 1995MTBStarý Bydžov03.02.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
80Ferda Miroslav1976MTBNový Bydžov04.02.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
81Hrůza Martin1971MTBKunice04.02.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
86Lamich Bořivoj1974ChodecNový Bydžov13.02.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
88Beneš Martin1982MTBLužec nad Cidlinou 4617.02.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
91Granát David1972MTBÚstí nad Labem08.03.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
96Vaňková Jana1975ChodecBystřice pod Hostýnem14.03.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
97Peclová Lenka1971ChodecBystřice pod Hostýnem14.03.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
98Symerská Nađa1978ChodecBystřice pod Hostýnem14.03.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
99Ferster Jan1982MTBJaroměř15.03.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
100Tichý Jaroslav1991MTBProstějov16.03.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
102 Chutný Martin1991MTBHradec Králové21.03.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
106Pokorný Pavel1994MTBLužec nad Cidlinou04.04.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
107Trejbal Jakub1997MTBHlušice04.04.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
108Šafařík Martin1997MTBLužec nad Cidlinou 04.04.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
111Pohlová Kučerová Štěpánka1987ChodecPísek 08.04.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
112Řezáč Jiří1981MTBNymburk10.04.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
115Hrabanek Vit1971MTBPraha 1013.04.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
118Drugda Jan1994MTBNový Bydžov25.04.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
121Janda Tomáš1983ChodecPraha 301.05.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
122Anderle Ludvík1983ChodecPraha01.05.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
125Vízek Petr1992MTBHlušice06.05.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno
127Hodač Jan1983MTBChlumec nad Cidlinou13.05.2021Čeká na potvrzeníUhrazeno

Interaktivní mapa závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2018

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2020

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
7Badura Lukáš12.6. 12:0013.6. 17:0529:05 1.
35Jaroš Jakub12.6. 12:0013.6. 17:2629:26 2.
20Ozogán Michal12.6. 12:0013.6. 18:3630:36 3.
24Šolc Jaromír12.6. 12:0013.6. 20:3032:30 4.
44Chára Milan12.6. 12:0013.6. 23:1535:15 5.
40Paulín Radek12.6. 12:0014.6. 0:0236:02 6.
19Vaněk Petr12.6. 12:0014.6. 0:2536:25 7.
3Císař Petr12.6. 12:0014.6. 1:5837:58 8. - 9.
41Kubeš Kamil12.6. 12:0014.6. 1:5837:58 8. - 9.
31Kaňka David12.6. 12:0014.6. 04:5840:5810.
10Růžička Pavel 12.6. 12:0014.6. 06:0242:0211.
18Netík Martin 12.6. 12:0014.6. 09:2645:2612. - 13.
30Dušek Miloslav 12.6. 12:0014.6. 09:2645:2612. - 13.
6Trejbal Jaroslav12.6. 12:0014.6. 9:5045:5014. - 16.
12Samek Jan12.6. 12:0014.6. 9:5045:5014. - 16.
32Řeháček Leoš12.6. 12:0014.6. 9:5045:5014. - 16.
22Janouch Tomáš 12.6. 12:0014.6. 10:5046:5017.
9Černík Jaromír12.6. 12:0014.6. 12:1048:1018.
39Klepl Robert12.6. 12:0014.6. 13:2549:2519.
36Bašek Michal12.6. 12:0014.6. 13:5449:5420. - 22.
46Schovánek Radek 12.6. 12:0014.6. 13:5449:5420. - 22.
47Beneš Martin 12.6. 12:0014.6. 13:5449:5420. - 22.
42Křivka Miloš12.6. 12:0014.6. 14:3250:3223.
38Kohoutek Pavel12.6. 12:0014.6. 16:0252:0224.
21Nečas Petr12.6. 12:0014.6. 16:2552:2525.
4Lukáč Petr 12.6. 12:0014.6. 16:3652:3626. - 27.
37Tyle Tomáš 12.6. 12:0014.6. 16:3652:3626. - 27.
15Kopecký Roman12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
16Klokočník Martin12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
27Dvořák Martin12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
33Kopecký Štěpán12.6. 12:0014.6. 17:1053:1028. - 31.
13Kriz Daniel12.6. 12:0014.6. 19:1555:1532. - 33.
48Ferda Miroslav12.6. 12:0014.6. 19:1555:1532. - 33.
1Port Pavel 12.6. 12:0014.6. 21:3757:3734.
28Geletič Jan12.6. 12:0014.6. 23:2059:2035. - 36.
29Hladík Jiří12.6. 12:0014.6. 23:2059:2035. - 36.
43Šimák Jiří12.6. 12:0015.6. 17.40mimo limit37.
2Čížek Robert12.6. 12:00Odstoupení48.
5Pirkl Mirek12.6. 12:00Odstoupení48.
8Janouch David12.6. 12:00Odstoupení48.
11Brož Přemysl12.6. 12:00Diskvalifikace 48.
14Trpálek Jakub12.6. 12:00Odstoupení48.
17Záruba Karel12.6. 12:00Odstoupení48.
23Beneš Petr 12.6. 12:00Odstoupení48.
25Kubíček Bohumil 12.6. 12:00Odstoupení48.
26Sixta Petr 12.6. 12:00Odstoupení48.
34Hrabal Jaromír12.6. 12:00Odstoupení48.
45Brož Štěpán12.6. 12:00Odstoupení48.

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2019

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
15Jaroš Jakub7.6.2019 12:008.6.2019 19:0331:03 1.
24Silný Milča7.6.2019 12:008.6.2019 23:1235:12 2.
35Ozogán Michal7.6.2019 12:009.6.2019 1:0737:07 3. - 4.
38Kubny Rostislav7.6.2019 12:009.6.2019 1:0737:07 3. - 4.
1Janouch David7.6.2019 12:009.6.2019 1:2837:28 5.
8Dragoun Petr7.6.2019 12:009.6.2019 2:3538:35 6.
4Janouch Tomáš 7.6.2019 12:009.6.2019 7:2543:25 7.
13Císař Petr7.6.2019 12:009.6.2019 9:4545:45 8.
39Kaštánek Miroslav7.6.2019 12:009.6.2019 10:1546:15 9.
6Lukáč Petr 7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
11Řeháček Leoš 7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
12Trejbal Jaroslav7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
31Matura Robert7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
33Samek Jan7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
42Tyle Tomáš7.6.2019 12:009.6.2019 15:3351:3310. - 15.
25Hrabal Jaromír7.6.2019 12:009.6.2019 16:2052:2016.
7Bašek Michal7.6.2019 12:009.6.2019 17:3553:3517. - 18.
41Trpálek Jakub7.6.2019 12:009.6.2019 17:3553:3517. - 18.
36Jarník Jan7.6.2019 12:009.6.2019 18:3554:3519. - 20.
37Jarníková Jitka7.6.2019 12:009.6.2019 18:3554:3519. - 20.
32Mišík Vladimír7.6.2019 12:009.6.2019 19:4055:4021.
5Netík Martin7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
16Ledvinka Pavel7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
27Janata Michal7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
28Vojáček Jaroslav7.6.2019 12:009.6.2019 20:0056:0022.-25.
22Kriz Daniel7.6.2019 12:009.6.2019 20:1556:1526.
2Schovánek Radek7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
14Ferda Miroslav7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
29Tichá Jana7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
30Tichý Milan 7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
34Štefán Pavel 7.6.2019 12:009.6.2019 24:0060:0027. - 31.
17Port Pavel 7.6.2019 12:0010.6.2019 00:3560:3532.
3Sixta PetrNeúčast99.
9Pirkl Miroslav7.6.2019 12:00Odstoupení99.
10Beneš Martin7.6.2019 12:00Odstoupení99.
18Chrtek Jan7.6.2019 12:00Odstoupení99.
19Polesný Dušan 7.6.2019 12:00Odstoupení99.
20Čížek RobertNeúčast99.
21Poddaný Vít 7.6.2019 12:00Odstoupení99.
23Halamová Iveta7.6.2019 12:00Odstoupení99.
26Bielik Vladimír7.6.2019 12:00Odstoupení99.
40Hynek Lukáš7.6.2019 12:00Odstoupení99.

Výsledky závodu EXTREME BiKE 444 pro rok 2018

Startovní čísloÚčastníkČas startuČas v cíliCelkový časCelkové pořadí
1Janouch David15.6.18 12:0017.6.18 11:4047:40 1.-2.
2Schovánek Radek15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
3Sixta Petr15.6.18 12:0017.6.18 19:4555:4512.
4Netík Martin15.6.18 12:0017.6.18 19:4055:40 9.-11.
5Ledvinka Pavel15.6.18 12:0017:6.18 19:4055:40 9.-11.
6Vojáček Jaroslav 15.6.18 12:0017.6.18 19:4055:40 9.-11.
7Hakl Matěj15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
8Trejbal Jaroslav15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
9Bašek Michal15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
10Řeháček Leoš15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
11Lukáč Petr15.6.18 12:0017.6.18 18:2554:25 3.-8.
12Jambor Michal15.6.18 12:0017.6.18 11:4047:40 1.-2.

Registrační formulář pro závod EXTREME BiKE 444 a 111 Nonstop - rok 2021

Aktuální počet přihlášených v kategorii MTB: 97, v kategorii chodec: 25

Kategorie:

Jméno účastníka:

Příjmení účastníka:

Kontaktní email:

Datum narození:

Kontaktní adresa:

Vzkaz organizátorům:

Položky označené symbolem nebudou zveřejněny v seznamu účastníků!